Współpraca

Platforma Cityco biuronieruchomosci.pl to sieć, aktywnych na rynku krajowym agencji nieruchomości, skupiających swoje działania na obsłudze transakcji sprzedaży, kupna oraz najmu nieruchomości. Dzięki przynależności do naszej sieci partnerskiej, Państwa biuro będzie współtworzyć profesjonalny rynek pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz skutecznie prezentować korzyści, płynące ze współpracy Klientów z biurami nieruchomości.

Podmiot, który chciałby zostać Partnerem platformy biuronieruchomosci.pl, powinien być czynnym uczestnikiem rynku nieruchomości oraz spełniać zgodne z obowiązującymi przepisami wytyczne dla podmiotów, prowadzących ten rodzaj działalności m.in. odpowiedni wpis w rejestrze CEIDG czy posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami.  Ponadto do współpracy zapraszamy agentów nieruchomości posiadających licencję państwową lub wydaną przez regionalne stowarzyszenie pośredników nieruchomości. Biura nieruchomości współpracujące z platformą Cityco, powinny również mieć możliwość obsługi Klientów w minimum, jednym języku obcym. Chcemy współpracować z osobami przedsiębiorczymi, odpowiedzialnymi, z dużą inicjatywą w kreatywności i wykorzystaniu swojego potencjału oraz wysokiej kultury osobistej.

To zależy od wielkości miasta w którym Partner prowadzi swoje biuro. W przypadku największych aglomeracji jak np. Warszawa, Kraków, istnieje taka możliwość – przy tak dużej aglomeracji i znacznej ilości transakcji do obsłużenia, biura partnerskie nie powinni stanowić dla siebie konkurencji. W przypadku pozostałych lokalizacji ilość Partnerów jest ograniczana, nawet do wyłączności w danym mieście dla jednego biura nieruchomości.

Tak, również taka forma współpracy jest możliwa. W momencie wybrania takiej formy współdziałania, otrzymujesz możliwość pozyskiwania biur nieruchomości z innych rejonów, wyłączając lokalizację z których pozyskuje Klientów Twoje biuro nieruchomości.

Naszym celem było stworzenie narzędzia do promocji, na które będzie mogło sobie pozwolić praktycznie każde biuro nieruchomości. Dlatego platforma Cityco biuronieruchomosci.pl nie pobiera opłat z tytułu przynależności do sieci.

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli się poznać – wyślij do nas mail (na adres cityco@cityco.pl) z zapytaniem, a odeślemy Ci krótką ankietę. Prześlij w niej podstawowe informacje na temat swojego biura nieruchomości, a przedstawimy Ci ofertę, abyś już od następnego dnia mógł zostać wyłącznym Partnerem we wskazanej lokalizacji.

Oczywiście, że nie. Platforma biuronieruchomosci.pl jest narzędziem marketingowym, które w żaden sposób nie ingeruje w dotychczasowy profil działań – naszym celem jest minimalizowanie środków finansowych dla rozpoczęcia z nami współpracy.

Nie. Ideą platformy biuronieruchomosci.pl nie jest funkcjonowanie w strukturze podobnej do wielu systemów franczyzowych dostępnych na rynku. Nasza platforma skupia się na promowaniu usług jakie świadczą biura nieruchomości oraz samego Partnera, działającego na danym rynku lokalnym. Skupiamy się na wypromowaniu Państwa biura nieruchomości w danej lokalizacji.