Rynek nieruchomości – technologia służy pośrednikom.

W obecnej sytuacji, wiele osób, które zastanawia się nad nabyciem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości zadaje sobie pytanie – jak przeprowadzić spotkanie? Jak spotkać się z agentem biura nieruchomości?

W czasach internetu i związanej z tym mobilności, prezentacji z wykorzystaniem spacerów 360 stopni, dronów i filmów promocyjnych, zapoznanie się z daną nieruchomością, nigdy nie było tak łatwe jak obecnie – będąc z rodziną w domu, mamy możliwość zapoznać się z interesującym nas mieszkaniem lub domem.

Spacer 360 – wirtualny spacer po wybranej nieruchomości daje oglądającemu poczucie “obecności” w danej lokalizacji. Dzięki nowoczesnej technologii, wirtualny spacer stwarza warunki dla prezentacji nieruchomości, praktycznie z każdej strony. Przygotowane prezentacje umożliwia swobodne obracanie widokiem i bezproblemowe przechodzenie pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami – zupełnie jak podczas osobistej wizyty.
Dodatkowy opis czy jednoczesna rozmowa z agentem nieruchomości, dopełnia efektu poznawczego.

Filmy promocyjne – jedno z najlepszych rozwiązań dla skutecznej prezentacji i sprzedaży nieruchomości. Pozwala zaprezentować w “ruchomy” sposób przemieszczanie się po danej nieruchomości, tak aby w sposób optymalny zaprezentować walory oraz otoczenie w jakim znajduje się agent nieruchomości.


Plany i rzuty mieszkania – spytajmy pośrednika o możliwość ich otrzymania. Jeśli w swoich dokumentach nie będzie jej posiadać aktualny właściciel, spróbujmy za jego pośrednictwem otrzymać stosowny schemat od spółdzielni lub wspólnoty. Oczywiście, już podstawowy rzut pozwala na zapoznanie się z rozmieszczeniem poszczególnych pomieszczeń, ale uzupełniony o wymiary czy określenie mieszkania względem kierunków świata lub bryły samego budynku, na pewno pozwoli bardziej optymalnie odnieść się do własnego wyobrażenia.#biuronieruchomosci #biuronieruchomości #biuro #nieruchomości #nieruchomosci #biura #agencjenieruchomosci #biuronieruchomosci #nieruchomość #jak #sprzedać #sprzedażnieruchomości #prezentacjanieruchomosci #wirualnespacery #widok360 #plany #agentnieruchomosci #posrednik #posrednicy #jaksprzedacmieszkanie
foto: Unslapsh Chastity Cortijo / Unsplash Christian Wiediger