Nieruchomość daleko od miasta.

Na rynku nieruchomości można zauważyć coraz większe zainteresowanie nieruchomościami położonymi z dala od zgiełku wielkich metropolii, a niszowym trendem stają się nieruchomości butikowe, położone w malowniczych odstępach, dostępne dla wąskiej grupy odbiorców.

Trend pokrywa się również z coraz większą świadomością społeczną dotyczącą bycia eko.

Luksusowe nieruchomości, w których wykorzystanie technologii do budownictwa pasywnego stało się niejako standardem, zachęcają i inspirują użytkowników do tworzenia balansu pomiędzy człowiekiem, a przyrodą.


Samowystarczalność, która jednocześnie umożliwia egzystencję blisko natury, jest szczególnie doceniana przez osoby, które po intensywnym tygodniu pracy, poszukują miejsca odosobnienia dla wyciszenia wewnętrznego “ja”.

System gromadzenia i zarządzania wodą deszczową, odpowiednie materiały zapewniające optymalną cyrkulację powietrza z uwzględnieniem jego wilgotności czy materiały użyte przy budowie ścian – wszystkie elementy “układanki” projektu i wykonania muszą być przemyślane i posiadać odpowiednie cechy i funkcje.

A odpowiednio przemyślane umiejscowienie budynku względem słońca już na etapie projektu, daje możliwość, aby budynek chłodzić lub dogrzewać w zależności od klimatu w jakim się znajduje.

Szukając zatem nieruchomości, warto wspomnieć agentowi nieruchomości o dodatkowych cechach naszej wymarzonej nieruchomości.


#biuronieruchomosci #biuro #nieruchomosci #nieruchomoscieko #nieruchomosciluksusowe #nieruchomoscibutikowe #agentnieruchomosci #agencjenieruchomosci #
foto: Unsplash Roberto Nickson / Unsplash Flo Pappert