Mój dom. Smart home. Oto przyszłość rynku mieszkaniowego.

Czy zastanawialiście się kiedyś nad ideą tzw. inteligentnego domu?
Nowoczesne technologie coraz częściej będziemy mogli spotkać w budownictwie mieszkaniowym. Wiele elementów zarządzania nieruchomościami, zapożyczone z runku nieruchomości biurowych oraz magazynowych znajduje swoje zastosowanie w nowoczesnym spojrzeniu na nieruchomości mieszkaniowe.

Systemy kontroli dostępu, monitorowanie energii czy czujniki jakości powietrza – to tylko niektóre z możliwości, aby dom stał się smart.
Podnoszący się standard życia społeczeństwa w Polsce oraz wzrost świadomości w kwestii możliwych udogodnień w codziennym funkcjonowaniu i korzystaniu z mieszkania, powoduje coraz większe zainteresowanie taką opcją.


Dzięki bezprzewodowej technologii w zarządzaniu swoją nieruchomością, Klient nie jest narażony na wysokie koszty wykonania instalacji. Ponadto wszystkimi funkcjami w smart home, można aktywnie zarządzać z poziomu smartfonu dzięki odpowiedniej aplikacji.

Sterowanie zaworami ciepłej i zimnej wody, kontrola oświetlenia i ogrzewania, czy zarządzanie roletami zewnętrznymi przestają być opcją dostępną dla najdroższych nieruchomości, stając się narzędziem dostępnym dla zastosowania w każdym budynku.#biuronieruchomosci #biuro #nieruchomosci #nieruchomosc #agencja #pośrednik #agentnieruchomosci #kamienice #inwestowanie #dochod #pasywny #bezpieczeństwo #przeprowadzka #przeprowadzki #Warszawa #Kraków #Wrocław #Gdańsk #mieszkanie #mieszkania